Orientální epilace MALAGO

Pod tímto názvem nabízíme epilační hmotu, jejíž původ spadá do oblasti arabských zemí, kde mají s jejím používáním pradávné zkušenosti. Tato nejjemnější epilace s vůní exotického ovoce zaručí vítězství v boji s nežádoucími chloupky. Pomocí této hmoty má každý možnost provádět epilaci v pohodlí domova bez odborné pomoci.
 
Tato jedinečná receptura bez chemické přísady, barviva či parfému vás dokáže zbavit chloupků nejen na nohách, ale i na všech ostatních partiích těla.
S její pomocí můžete sami doma epilovat, depilovat i ta nejintimnější místa. Hmota se dostane i k nesnadno přístupným partiím. Provádí se po malých ploškách, je proto téměř bezbolestná.
Nezůstanou nepovšimnuty ani ty nejjemnější chloupky. Chloupek je odstraněn včetně cibulky, uveden do klidové fáze a jeho růst se stále zpomaluje. Postupem času chloupky slábnou až se ztratí úplně.
Díky bohatému obsahu aloe Vera již není nutné pokožku po epilaci ošetřovat, stačí ji omýt vlažnou vodou.
 
Hmota se používá velmi jednoduše bez použití zahřívacích zařízení. Rozpustí se pouze teplotou vašeho těla. Chloupky se s epilační hmotou spojí a po jejím odstranění z pokožky zůstanou ve hmotě. Chloupky se odstraní včetně cibulky, proto nezarůstají.

Ovocná epilace FRUCTO

Ovocná epilační hmota FRUCTO  je hustá cukrová pasta s vysokým poměrem aloe Vera.
Ve svém použití je velmi universální, nevyžaduje žádnou manuelní zručnost, zvládne s ní pracovat každý v pohodlí domova.
K pokožce je velmi přátelská, lze ji proto nanést na jedno místo i opakovaně, aniž by pokožku traumatizovala. Na rozdíl od vosků, které integritu kůže narušují svým obsahem pryskyřic a ulpívají tak na pokožce, naše cukrová epilační hmota se spojí pouze s chloupky, pokožka je po jejím použití pouze sladká. Není nutné žádné ošetření před epilací, ani po epilaci. Chloupek je odstraněn čistě i s kořínkem, nedochází tedy k následnému zarůstání chloupků